Răufăcătorii au distrus și copacii plantați la stadion...
Tristă realitate, cu tulpina descojită așa arată acum copacii plantați, în această toamnă, în preajma stadionului municipal. Cine se face vinovat de acest tablou nu se știe, cert este faptul că răufăcătorii in mun. Soroca s-a pus bine pe treabă. Unii au vandalizat stațiile, alții au distrus scaunele...